ENGINEERING SERVICES -

ENGINEERING SERVICES

VM ENGINEERING pomáhá firmám připravovat komplexní inženýrské plány a překonávat problémy. Očekávání zákazníků a investorů stále rostou a nás těší, že vám můžeme pomoci je uspokojit. Vidíme příležitosti tam, kde jiní vidí překážky. Chápeme, jak důležitá je role inženýrského týmu pro podnikání. Uvědomujeme si tlak, kladený dnes na výrobní společnosti z hlediska pracovního prostředí, globálních výzev, nástrojů, technik a také osobních a profesních dovedností.

Outsourcingem získáte jistotu bezproblémového procesu, který spojí inženýrství s růstem vaší společnosti. Naše silné inženýrské zázemí, vynalézavost a rostoucí seznam spokojených klientů nás činí jedinečnými a kvalifikovanými pro spolupráci s týmy jakékoliv velikosti. Díky získaným zkušenostem je společnost VM ENGINEERING plně připravena hledat a řešit nové inženýrské výzvy.

VM ENGINEERING – s námi můžete počítat.

ANALÝZY A R&D

Pečlivá a cílená analýza tvoří základ konstrukcí, které posléze produkujeme. Provádíme rovněž samostatné analýzy pro zjištění vhodnosti konkrétního inženýrského konceptu.

PEVNOSTNÍ ANALÝZY

U mnoha složitých struktur je nutná analýza konečných prvků pro ověření návrhových konceptů. VM ENGINEERING se však nespoléhá pouze na FEA. Místo toho je používáme společně s klasickou analýzou a experimenty, a tím zajišťujeme dodání přesných a ověřených výsledků.

TEPLOTNÍ ANALÝZY

Zanedbání teplotní analýzy návrhů může vést ke vzniku mnohých problémů. Společnost VM ENGINEERING je dobře vybavena pro vyhodnocování problémů souvisejících s přenosem tepla a termodynamikou. Problémy související s teplem, které zapříčiňují nedostatečný výkon nebo trvanlivost, lze obvykle identifikovat a vyřešit.

ANALÝZY KONTROLNÍCH SYSTÉMŮ

Kontrolní systémy vyžadují použití specializovaných analytických technik, které činí jejich design a ovládání značně komplexní. Společnost VM ENGINEERING se zaměřuje mj. na identifikaci dynamiky a parametrů zkoumaného systému. Problémy související s řízením a dynamikou, jsou často jednoznačné a přímé, a díky našim zkušenostem je dokážeme vyřešit.

TECHNICKÁ DOKUMENTACE

Společnost VM ENGINEERING nabízí mimo jiné tvorbu výkresové dokumentace všech stupňů a ostatní technické dokumentace. Zhotovujeme výkresy sestav, komponentů, manuály, kinematické aj. studie.