PRŮMYSLOVÉ KAMEROVÉ SYSTÉMY | STROJOVÉ VIDĚNÍ -

  • Home
  • Service
  • PRŮMYSLOVÉ KAMEROVÉ SYSTÉMY | STROJOVÉ VIDĚNÍ -
PRŮMYSLOVÉ KAMEROVÉ SYSTÉMY | STROJOVÉ VIDĚNÍ

PRŮMYSLOVÉ KAMEROVÉ SYSTÉMY | STROJOVÉ VIDĚNÍ

Jak může průmyslový kamerový systém pomoci vašemu podniku?

Nahrazení lidských zdrojů průmyslovými kamerovými systémy zlepšuje a nákladově zefektivňuje výrobní proces. Kamerové systémy jsou podstatně rychlejší, přesnější a důslednější než sebekvalitnější lidská práce.

Má to nějaký význam pro vaši společnost?

Ano, získáte více kontroly nad vašimi procesy a možnost předem nastavit parametry pro kontrolu počínaje vstupním materiálem, přes jednotlivé výrobní operace až k hotovým výrobkům a konečnému procesu jejich balení a expedici. Naše kamerové systémy vám pomohou radikálně zlepšit výrobní proces bez ohledu na velikost vašeho podniku nebo objem vyráběných produktů.


Co konkrétně vám nabízíme?

 

Systémy s plošnými (maticovými) kamerami Kamera snímá obraz plošně; černobílé CCD nebo CMOS kamery se používají na rozlišení jemných detailů nebo pro velmi přesná měření rozměrů
Systémy s lineárními (řádkovými) kamerami Kamera snímá objekt nebo pás „po řádcích“ a skládá dohromady obraz; tento systém umožňuje snímání pohyblivých materiálů vysokou rychlostí s poměrně velkými detaily.
Systémy s použitím termokamery Kamera snímá informaci o rozložení povrchové teploty měřeného objektu; systém pomáhá při zjišťování tepelných ztrát ve stavebnictví a strojnictví, prediktivní údržbě elektrických strojů a zařízení, vadných ložisek apod.
Systémy s hloubkovým senzorem Hloubkový senzor pomůže odhalit nevítané povrchové nerovnosti finálního produktu, riziková pracoviště, případně rizikové chování vaši zaměstnanců, monitoring pacientů…

 

Již používáte kamerový systém a potřebujete jej pouze modernizovat či rozšířit?

Jste na správném místě. Díky našim znalostem, inženýrským schopnostem i flexibilitě provádíme nejen projektové řízení nové kompletní sestavy na klíč, ale umíme také identifikovat slabiny vašeho stávajícího kamerového systému, navrhnout vám řešení,  následně je odstranit, a tím váš systém oživit tak, aby splňoval neustále rostoucí požadavky moderní doby. Poskytujeme komplexní a systémové služby. Od počáteční fáze návrhu až po sestavení a instalaci dbáme především na vaše požadavky, aby výsledný produkt vaše očekávání splnil, ne-li předčil. V případě potřeby poskytujeme 24-hodinovou telefonickou nebo internetovou podporu.

Ve svém portfóliu máme značné množství úspěšně realizovaných zakázek na kamerové systémy pro střední podniky i velké zavedené firmy – REFERENCE, od kterých jsme dostali mnoho kladných ohlasů na funkčnost našich aplikací.  Zaslouženě jsme tak získali reputaci poskytovatele kvality jak systémů jako takových, tak odvedené práce.

Jsme rádi, že i vám můžeme v této oblasti poskytnout své zkušenosti, znalosti a schopnosti. Vyprojektujeme vám kontrolní systémy dle vašich požadavků za použití komponentů těch nejlepších dodavatelů. Proto jsou výsledkem naší práce ty nejrychlejší a nejpřesnější aplikace.