Zásady ochrany osobních údajů

OP PIK

Náš Koncept prediktivního řízení na bázi neuronových sítí – utilizace zařízení (tepelného čerpadla) ve vztahu k měnící se ceně elektrické energie v průběhu dne, potřebě tepla (resp. venkovní teplotě) a účinnosti (COP) tepelného čerpadla je spolufinancován Evropskou unií v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Naším cílem je najít řešení, které výrazně zlepší řízení otopných soustav. Výsledkem bude snížení spotřeby energie na vytápění a tedy nižší náklady na provoz. Abychom toho dosáhli, analyzujeme vhodné algoritmy výpočetní inteligence, ověřujeme jejich funkčnost a proveditelnost v open-source technologiích. Používáme prediktivní řízení na bázi neuronových sítí, které integrujeme do stávajícího systému řízení tepelných čerpadel. Nová funkce bude tedy navržena tak, aby zefektivnila provoz otopných systémů, zejména pak tam, kde je cena energie proměnlivá.

Kontaktujte nás

    Kontaktujte nás

    Chcete vědět, jak konkrétně bychom zefektivněli váš výrobní proces a ušetřili vaše výrobní náklady? Zarezervujte si bezplatnou konzultaci.